понеділок, 1 лютого 2021 р.

Акція "Нагодуй птахів"

 Про зимуючих птахів, друже, пам’ятай Годувати взимку їх  не забувай. 
Небагато треба їм, лише жменька зерна, Лише одна! І не буде їм тяжкою зима.Зима – важкий час для птахів. У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Людська участь у долі птахів просто життєво необхідна для них. А зараз тим паче. Адже саме всередині і наприкінці зимового періоду запаси наших пірнатих друзів закінчуються і їм дуже важко знайти поживу в природі.

Саме у ці дні,  в нашій школі проходить акція «Нагодуй птахів». Мета якої – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам – виготовлення та вивішування годівничок. У цій акції взяли участь учні 2-В. Діти з батьками виготовили годівнички для пташок та розвісили їх навколо школи. Щодня діти з радістю приноситиимуть птахам різні ласощі: зерно, пшоно, крихти хліба. Берегти природу, а, особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного!Немає коментарів:

Дописати коментар

Прощавай, початкова школо!

      Завдання усі виконані, свідоцтва досягнень отримані, підручники передані до наступних чотирикласників.         Попереду літо: тепле, ...